Neváhejte nás kontaktovat +420 469 671 505 +420 602 620 258
Těšíme se na Vaši návštěvu
Tradiční česká zemědělská firma s dlouhou tradicí

Konzumní brambory na uskladnění

Oznamujeme tímto, že od 16.9. 2019 zahajujeme prodej konzumních brambor ze sklizně 2019 k přímé spotřebě a na uskladnění.

Na prodej budou připravené brambory:

žlutoslupkaté, žlutomasé: SANTERA - varný typ A, salátové

                                             BALERÍNA, GALA - varný typ AB, salátové, přílohové

                                             MIA, SORAYA - varný typ B, přílohové, kaše

červenoslupkaté, žlutomasé: CAMEL - varný typ A, salátové

Balení : tříděné, pytované,  25 kg

Cena:  12 Kč/kg

Doplnění sortimentu tříděných brambor:"

konzumní brambory vhodné na pečení (velikost 35 - 40 mm) - brambory do trouby            "Babiččiny pečáky",   balení 5, 10 kg......... cena 6 Kč/kg. OMEZENÉ MNOŽSTVÍ - v případě zájmu o tento sortiment ověřte telefonicky, zda je aktuálně v nabídce.

Prodejní doba : Po - Ne 7.00 - 18.00 hod. 

Aktuální informace:  Sortiment odrůd se v průběhu sklizně mění, přesné informace získáte na telefonním čísle 469 671 505. Brambory odrůdy GOLD MARIA jsou VYPRODANÉ !

 

ZEPTEJTE SE

Odrůdy brambor

Odrůda Balerína (varný typ AB)

Odrůda Balerína patří mezi rané brambory přílohového typu. Brambory Balerína patří mezi oblíbené odrůdy na českém trhu ale i v Německu. Brambory po uvaření netmavnou, mají výtečnou chuť a doplňují sortiment konzumních brambor.

Odrůda Adéla (varný typ B AB)

Populární odrůda brambor Adéla byla vyšlechtěna zemědělci v České republice. Jde o vhodný typ brambor pro pěstování v našich klimatických podmínkách, který navíc disponuje velmi kvalitními vlastnostmi pro vaření a stolování.

Odrůda Gala (varný typ A)

Brambory Gala patří mezi nejoblíbenější typy brambor na českém trhu. Vysoké oblibě se těší také v Německu. Brambory Gala mají prvotřídní chuťové i pěstitelské vlastnosti - díky jejich odolnosti vůči bramborovým onemocněním jsou vhodné pro pěstování v nejrůznějších klimatických podmínkách.

Odrůda Camel (varný typ AB)

Camel patří mezi červené (přesněji červenoslupkaté) brambory. Tuto odrůdu lze využít jako salátový i přílohový typ brambory. Brambory Camel mají sytě žlutou dužinu s červenou dvojvrstvou slupkou. Tato odrůda se hojně vyváží také do severní Afriky a jižní Evropy.

 Odrůda Soraya ( varný typ B)

Odrůda Soraya nahrazuje dříve oblíbenou odrůdu Maralell. Tuto odrůdu lze využít jako přílohové brambory, vhodná je i na pyré. Brambory Soraya mají sytě žlutou dužninu, výbornou máslovou chuť a jsou vhodné na dlouhodobé skladování.

Odrůda Mia (varný typ B)

Odrůda Mia je středně raná brambora se žlutou barvou dužniny , varný typ B, obsah škrobu 11 %, velmi nízké tmavnutí po uvaření, vhodné jako přílohová, kaše, bramboráky. Dobrá skladovatelnost, střední vegetační klid.


konzumní brambory tříděné