Neváhejte nás kontaktovat +420 469 671 505 +420 602 620 258
Těšíme se na Vaši návštěvu
Tradiční česká zemědělská firma s dlouhou tradicí

KONZUMNÍ BRAMBORY ZE SKLIZNĚ 2018 - na uskladnění

Oznamujeme tímto, že prodáváme konzumní  brambory ze sklizně 2018 k přímé spotřebě i na uskladnění.

 

K prodeji jsou připraveny brambory odrůdy:

žlutoslupkaté: BALERÍNA,  SORAYA

Balení : pytlované á 25 kg, 

Prodejní cena: 13,- Kč/kg (cena platná od 4.2. 2019)

 

 Prodejní doba:

  •   pondělí - pátek  od 7,00 do 18,00                
  •   sobota - neděle od 8,00 do 16,00
  •   polední přestávka 11,30 - 12,00

Aktuální informace:  Sortiment odrůd se v průběhu sklizně mění, přesné informace získáte na telefonním čísle 469 671 505 nebo sledujte Aktuality

ZEPTEJTE SE

Odrůdy brambor

Odrůda Balerína (varný typ AB)

Odrůda Balerína patří mezi rané brambory přílohového typu. Brambory Balerína patří mezi oblíbené odrůdy na českém trhu ale i v Německu. Brambory po uvaření netmavnou, mají výtečnou chuť a doplňují sortiment konzumních brambor.

Odrůda Adéla (varný typ B AB)

Populární odrůda brambor Adéla byla vyšlechtěna zemědělci v České republice. Jde o vhodný typ brambor pro pěstování v našich klimatických podmínkách, který navíc disponuje velmi kvalitními vlastnostmi pro vaření a stolování.

Odrůda Gala (varný typ A)

Brambory Gala patří mezi nejoblíbenější typy brambor na českém trhu. Vysoké oblibě se těší také v Německu. Brambory Gala mají prvotřídní chuťové i pěstitelské vlastnosti - díky jejich odolnosti vůči bramborovým onemocněním jsou vhodné pro pěstování v nejrůznějších klimatických podmínkách.

Odrůda Camel (varný typ AB)

Camel patří mezi červené (přesněji červenoslupkaté) brambory. Tuto odrůdu lze využít jako salátový i přílohový typ brambory. Brambory Camel mají sytě žlutou dužinu s červenou dvojvrstvou slupkou. Tato odrůda se hojně vyváží také do severní Afriky a jižní Evropy.

 Odrůda Soraya ( varný typ B)

Odrůda Soraya nahrazuje dříve oblíbenou odrůdu Maralell. Tuto odrůdu lze využít jako přílohové brambory, vhodná je i na pyré. Brymbory Soraya mají sytě žlutou dužninu, výbornou máslovou chuť a jsou vhodné na dlouhodobé skladování.


TŘÍDĚNÉ KONZUMNÍ BRAMBORY